Uchwały Rady

Uchwała Nr XII/98/2019 Rady Miejskiej w Tczewie z dnia 26 września 2019 r. w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej polegającej na budowie trzech budynków mieszkalnych, wielorodzinnych o charakterze społecznym na działkach nr 6/4 (obręb 4) oraz nr 220 (obręb 6) przy ul. Sadowej w mieście Tczew


Opis załącznika graficznego:

Załącznik graficzny przedstawia mapę zasadniczą w skali 1:1000 terenu położonego w obszarze miasta Tczewa, wyznaczonego linią przerywaną, która wytycza zasięg terenu będącego przedmiotem lokalizacji inwestycji mieszkaniowej polegającej na budowie trzech budynków mieszkalnych, wielorodzinnych o charakterze społecznym.

Teren przedstawiony na mapie od zachodu i północnego – zachodu graniczy z ulicą Sadową natomiast od wschodu i północnego-wschodu z Kanałem Młyńskim i linią kolejową. W bezpośrednim sąsiedztwie obszaru inwestycji, przy ulicy Sadowej 6 zlokalizowany jest budynek Prokuratury Rejonowej w Tczewie. Od południa, południowego – zachodu i południowego – wschodu obszar inwestycji graniczy z terenami usług zlokalizowanymi przy ulicy Sadowej i Dworcowej.

 

Wytworzył: Andrzej Fabich

Zaakceptował: Anna Cappelli – Kierownik Planowania Przestrzennego


pobierz link do opublikowanej uchwały

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 26.09.2019 r.
Dokument wytworzony przez: Biuro Planowania Przestrzennego
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Anna Cappelli - Kierownik Biura Planowania Przestrzennego
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 października 2019 14:37
Dokument wprowadzony do BIP przez: Dorota Prokopowicz
Ilość wyświetleń: 442
22 października 2019 14:02 (Dorota Prokopowicz) - Zmiana danych dokumentu. Dodanie informacji o publikacji uchwały w Dzienniku Urzędowym Województwa Pomorskiego (Dokument opublikowany)
02 października 2019 14:38 (Dorota Prokopowicz) - Dodanie załącznika [uchwala_nr_xii982019_wraz_z_zalacznikiem_nr_1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
02 października 2019 14:37 (Dorota Prokopowicz) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)