Dzierżawa - archiwum

Ogłoszenie w sprawie podania do publicznej wiadomości wykazu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, przeznaczonej do oddania w najem w drodze bezprzetargowej w celu prowadzenia działalności gospodarczej, boks handlowy numer 21, o powierzchni 23,10 m2, znajdujący się na hali targowej numer I (ul. Franciszka Żwirki).

Prezydent Miasta Tczewa informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Tczewie, II piętro, został wywieszony wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, położonej na targowisku miejskim w Tczewie przy ulicy Franciszka Żwirki w hali targowej numer I, boks handlowy numer 21, o powierzchni 23,10 m2, oznaczonej numerem działki 32/34, obręb pięć, Księga Wieczysta GD1T/00016850/3, przeznaczonej do oddania w najem w drodze bezprzetargowej w celu prowadzenia działalności gospodarczej.      

 

 

 

Wytworzył: Sebastian Lorenc

Zaakceptowała: Jolanta Marcinczak  – Naczelnik Wydziału Gospodarki Mieniem Komunalnym

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 25.07.2019
Dokument wytworzony przez: Wydział Gospodarki Mieniem Komunalnym
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Jolanta Marcinczak – Naczelnik Wydziału Gospodarki Mieniem Komunalnym
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 25 lipca 2019 14:59
Dokument wprowadzony do BIP przez: Agnieszka Przyłucka-Śmietanka
Ilość wyświetleń: 258
25 lipca 2019 15:00 (Agnieszka Przyłucka-Śmietanka) - Dodanie załącznika [wykaz_nieruchomosci_stanowiacej_wlasnosc_gminy_miejskiej_tczew_przezn aczonej_do_oddania_w_najem_w_drodze_bezprzetargowej_w_celu_prow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
25 lipca 2019 14:59 (Agnieszka Przyłucka-Śmietanka) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)